پنج شنبه ٤ خرداد ١٣٩٦

تعداد بازدید: ٤٨٣
 

:

افتتاح مرکز تخصصی،پژوهشی آپا و بازدید از مزرعه گل محمدی دانشگاه شهرکرد توسط دکتر محمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فنآوری

دکتر محمد فرهادی،وزیر علوم،تحقیقات و فنآوری مرکز تخصصی،پژوهشی آپا دانشگاه شهرکرد را افتتاح و از مزرعه گل محمدی دانشگاه شهرکرد نیز بازدید کرد.

کد خبر: ٣٥٤٦

تاریخ انتشار: ٢٣ اردیبهشت ١٣٩٦ ساعت ١٠:٢٦به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد صبح روز شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ دکتر محمد فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فنآوری  مرکز تخصصي - پژوهشی آپا(آگاهی رسانی،پشتیبانی و امداد) دانشگاه شهرکرد  را افتتاح و از  مزرعه‌ی گل محمدی و خوابگاه  هاي  خيّري در حال  ساخت حاج الياس رييسي و ۱۵ خرداد بازديد   بازدید كرد.

لازم به ذکر است که مرکز تخصصی پژوهشی آپای دانشگاه شهرکرد با هدف ارتقای آگاهی و درک مسایل مرتبط با امنیت اطلاعات در میان کاربران و سرویس‌دهندگان فضای سایبر و پشتیبانی برای ایجاد و استفاده از تکنولوژی مناسب برای مقاومت در مقابل حملات سایبری و محدود کردن خسارات و اطمینان نسبت به تداوم، از سال ۹۵ در دانشگاه شهرکرد تأسیس و آغاز به کار کرد.

شایان ذکر است مزرعه کشت گل محمدی در دانشگاه شهرکرد نیز به مساحت ۲۰ هکتار از سال ۱۳۹۴ با هزینه‌ی ۲۵۰ میلیون تومان احداث شده است. 

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است