پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩

تعداد بازدید: ١٦٤٤
 

:

برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت 13 آبان دردانشگاه شهرکرد با حضور سردار رمضان شریف؛ سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران

ویژه برنامه گرامیداشت 13 آبان، دردانشگاه شهرکرد با حضور سردار رمضان شریف؛ سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران برگزار شد.

کد خبر: ٤١٨٧

تاریخ انتشار: ١٣ آبان ١٣٩٨ ساعت ١٣:٥٤به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، روز دوشنبه 13 آبان 1398، ویژه برنامه گرامیداشت 13 آبان، دردانشگاه شهرکرد با حضور سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، دکتر سعید کریمی رییس دانشگاه  شهرکرد، حجت الاسلام دکتر سعید صفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری  در دانشگاه و جمعی از دانشگاهیان دردانشگاه شهرکرد برگزار شد.

سردار رمضان شریف در این ویزه برنامه گفت: 13آبان متعلق به دانشجویان است که در دوران انقلاب و مبارزات انقلاب و دفاع مقدس نقش آفرین بودند و یکی از اقدامات موثر و مهم آنها تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران بود و این اقدام را  به نام خود ثبت کردند که امام از آن به ‌عنوان انقلاب دوم یادکرد و این اقدام به اندازه ای موثر بود که امام چقدر هم در طول حیات خود از این اقدام انقلابی و شجاعانه دانشجویان تقدیر کرد  و هم رهبری تا به کنون تقدیر و تشکر کرده است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی از دلایلی که دشمنان نتوانستند طراحی‌های خود را در مورد انقلاب اسلامی و جلوگیری از پیشرفت ایران پیش ببرند، تسخیر کانون اصلی طراحی توطئه توسط دانشجویان بود چرا که سفارت‌خانه آمریکا در کشور تأمین کننده منافع آن‌ها با کمک عوامل دست ‌نشانده‌ در کشورهاست.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسدران انقلاب اسلامی افزود: امسال شعاری که برای 13 آبان انتخاب‌شده استکبارستیزی و افول آمریکاست ما اول انقلاب یعنی در بهمن 57 دو ابرقدرت داشتیم، اتحاد جماهیر شوروی و آمریکا  که پس از50 سال شوروی نابود شد و این شعار افول آمریکا نیز دور از ذهن نیست.

سردار رمضان شریف گفت: ما قبل از انقلاب کشوری زیر سلطه آمریکا بودیم، عنصر اصلی چرخاننده منابع در کشور آمریکا بود . ملت نصیب و بهره ای از این منابع نداشتند و الان ناراحتی آمریکایها  برای از دست دادن منابع است که به برکت اسلام، رهبری و روحانیت از چنگ آنها خارج شد و الگوی الهام بخش برای سایر کشور ها شد. خاندان آل سعود هم بازنده خواهند بود، مانند صدام حسین، چون منطق ما منطق اسلام، امام و رهبری است و آن گفتمانی که پایه و اساس دارد اسلام برگرفته از قرآن کریم و تعالیم و وحی الهی است.اصلا امکان ندارد گفتمان دیگری بر آن غلبه پیدا کند فقط به شرط آنکه به تعالیم قرآن عمل کنیم و نصرت و پیروزی از آن ماست و با جرات و شهامت می توان گفت در 40 سال گذشته بخش بزرگی  از ملت ما با تمام وجود خود در حد اعلای آن تابع احکام اسلام و شریعت اسلام بود و این نصرت الهی محصول عمل تکلیف مدار است

 مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران افزود: داعش به عنوان آخرین حربه  آمریکا برای رویاروی با انقلاب اسلامی است.که با شکست مواجه شد و آنچه که اکنون مهم است قدرت جمهوری اسلامی و قدرت ملت و رهبر ایران و قدرت الهام بخشی انقلاب اسلامی است که آنها را به زانو در می آورد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکایی ها هر کار که امکان داشتند  علیه ما انجام دادند و کاری نمانده که انجام بدهند و انجام نداده باشند. آمریکا در مقابل ایران به ته خط رسیده است و می داند که  هر جا کوچکترین تعرضی کردند بزرگترین پاسخ را دریافت کردند ملت ایران 200هزار شهید برای تدوام  انقلاب اسلامی داده است و خون این شهیدان بی اثر نخواهد بود.

سردار رمضان شریف  در بخش دیگری از سخنانش گفت: ملت ما به برکت اسلام، انقلاب و رهبری پیشرفت های زیادی  کرده است و گام دوم انقلاب، گام شکوفایی و پیشرفت ما و شکست دشمن خواهد بود و ما40 سال مبارزه کردیم تا تثبیت شدیم و بنیان های خود را تقویت کردیم و هیچ کشوری توانایی تعرض نظامی به ما را ندارد و امیدوارم با تلاش وجهد و استقامت و شجاعت دست آورد های خوبی داشته باشیم

پس از سخنرانی سردار رمضان شریف ، بیانیه ای در محکومیت سیاست های خصمانه آمریکا توسط دانشجویان قرائت شد و شرکت کنندگان در ادامه با حضور برسر قبورمطهر شهدای گمنام دانشگاه با نثار فاتحه این قبور را غبار روبی نمودند.

 

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است