شنبه ٢١ تیر ١٣٩٩

تعداد بازدید: ١٥٣٦
 

:

انتخاب مدیر تربیت بدنی دانشگاه شهرکرد به عنوان رییس هیات ورزش های دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری

مدیر تربیت بدنی دانشگاه شهرکرد به عنوان رییس هیات ورزش های دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.

کد خبر: ٤٢٥٢

تاریخ انتشار: ٢٤ دی ١٣٩٨ ساعت ١٢:١٦به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، روز دوشنبه 23 دی 98 مجمع انتخابات هیات ورزش های دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری  با حضور هادی بشیریان دبیر فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی کشور و  نماینده فدراسیون در مجمع و دکترحمید کریمی مدیر کل ورزش و جوانان استان به میزبانی دانشگاه شهرکرد برگزار شد و هاشم چراغی مدیر تربیت بدنی دانشگاه شهرکرد به عنوان رییس هیات ورزش های دانشگاهی استان انتخاب شد.

در این نشست دکتر کریمی در  سخنانی به اهمیت و جایگاه هیات ورزش های دانشگاهی در گسترش و پیشبرد اهداف ورزش در دانشگاهها و سطح استان بخصوص در بحث آموزش و کشف و پرورش استعداد های برتر ورزشی پرداخت و بر ضرورت ارتباط دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان با اداره ورزش و جوانا استان تاکید کرد.

دبیر فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی کشور  نیز با تأکید بر تحول ورزش‌های دانشگاهی در سال‌های اخیر، افزود: فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی به عنوان تنها فدراسیون جهانی ورزش دانشجویان (فیزو) در ایران، توسعه ورزش دانشگاهی در ابعاد جهانی را در دستور کار دارد.

هادی بشیریان تحقق سیاست ها، اهداف و برنامه‏های دولت در رابطه با ورزش قهرمانی در مراکز آموزش عالی کشور را از دیگر اهداف در حال پیگیری این فدراسیون برشمرد و گفت: ساماندهی، ایجاد تعامل، هماهنگی و ارتباط مستمر بین دانشگاه‏ها و مراکز آموزش عالی، برگزاری رقابت‏های ورزشی، لیگ‏های باشگاه‏های دانشگاهی و المپیاد‏های ملی ورزش دانشجویی وگزینش، آماده سازی و اعزام تیم‏های منتخب و ملی ورزش دانشجویان به میادین بین المللی، از جمله وظایف فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی است.

در ادامه این نشست و پس از رای گیری، هاشم چراغی مدیر تربیت بدنی دانشگاه شهرکرد با کسب 7 رای از 11 رای اخذ شده، برای 4 سال به عنوان رییس هیات ورزش های دانشگاهی استان انتخاب شد.

نماینده یا رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، مدیر کل ورزش و جوانان استان،  مدیران تربیت بدنی بخش های آموزش عال استان ( دولتی، پیام نور، علوم پزشکی، آزاد اسلامی)، نماینده اعضاء هیات علمی ( یک نفر آقا و یک نفر خانم)، نماینده ورزشکاران ( یک نفر آقا و یک نفر خانم) و  نماینده مربیان (یک نفر آقا و یک نفر خانم) اعضای مجمع انتخابات هیات ورزش های دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری بودند.

 

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است