شنبه ٥ مهر ١٣٩٩

تعداد بازدید: ١٤٦١
 

:

برگزاری نشست مدیرکل فناوری اطلاعات استان چهار محال و بختیاری با مدیران فناوری اطلاعات دانشگاه های استان در دانشگاه شهرکرد

نشست مدیران فناوری اطلاعات دانشگاه های استان با مدیرکل فناوری اطلاعات استان چهار محال و بختیاری در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

کد خبر: ٤٣٠٥

تاریخ انتشار: ٢٧ اسفند ١٣٩٨ ساعت ١٦:٨به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، روز دو شنبه 26 اسفند1398، نشست مهندس مرتضی بلالی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانچهارمحال و بختیاری با مدیران فناوری اطلاعات دانشگاه های استان به صورت الکترونیکی  به میزبانی دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

بحث و تبادل نظر پیرامون زیرساخت های لازم برای برگزاری کلاس های مجازی، برنامه دانشگاه ها برای ادامه فرآیند آموزشی دانشگاه با استفاده از فناوری اطلاعات، مشکلات موجود در زمینه برگزاری کلاس های مجازی و تجربه های اعضاء  ازموضوعات مطرح شده در این نشست بود.

در پایان مقرر شد فناوری اطلاعات استان هماهنگی های لازم برای در اختیار قراردادن ظرفیت های مرکز داده استان به دانشگاه ها، را در دستورکار قرار دهد.

در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه‌های کشور، دانشگاه شهرکرد کلاس ها را به دو صورت "خارج از خط" و "برخط" برنامه ریزی کرده است. کلاس های خارج از خط در حال ضبط و برگزاری است و کلاس های خارج از خط برای شرایط پس از عید برنامه ریزی شده است.

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است