یکشنبه ٧ خرداد ١٣٩٦

تعداد بازدید: ١٦٢٥
 

اطلاعیه شماره دو کار آموزی تابستان سال 1394

کد اطلاعیه: ١٠١٦
تاریخ انتشار: ٢٢ فروردین ١٣٩٤ ساعت ١٠:٤٠

 

نحوه ثبت‌نام دانشجویان و تعیین محلهای کارآموزی

دانشجویان در تاریخ تعیین شده از طرف دفتر ارتباط با صنعت(22/1/94)، جهت ثبت‌نام ابتدا به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه مراجعه نموده پس از دریافت نام کاربری و رمز ورود، وارد سایت دانشگاه شهرکرد به آدرس http://www.sku.ac.ir شده و در صفحه اول در قسمت سامانه‌ها روی لینک سامانه کار‌آموزی کلیک کرده و نسبت به تکمیل فرم‌های ثبت‌نام اقدام نمایید.

دانشجویان برای تعیین محل کار‌آموزی از بین دو گزینه زیر فقط می‌توانند یکی را انتخاب نمایند:

استفاده از سهیمه دانشگاه، این سهمیه هر ساله از طرف دفتر ارتباط با صنعت از صنایع مختلف استعلام شده و در موعد مقرر اعلام خواهد شد. با توجه به اینکه در حال حاضر صنایع تعداد محدودی سهمیه برای دانشگاه شهرکرد در نظر گرفته‌اند، دانشجویان می‌بایست خودشان نسبت به معرفی محل کار‌آموزی اقدام نمایند.

معرفی محل کار‌آموزی از سوی خود دانشجو. در این حالت دانشجو محلی را برای کار‌آموزی معرفی کرده و پس از تأیید گروههای آموزشی، می‌تواند کارآموزی خود را در آن محل بگذراند.

انتخاب گزینه اول: هر دانشجو می‌تواند از بین سهمیه‌های اعلامی سه محل را به صورت اولویت‌بندی شده انتخاب نماید. ترتیب اولویتها بر عهده دانشجوی است. دانشگاه بر اساس اولویت انتخابی، زمان فارغ التحصیلی و معدل یکی از اولویتها را برای دانشجو انتخاب میکند. از آنجا که سهمیه‌های اعلامی از طرف دانشگاه قبلا توسط گروههای آموزشی تأیید شده است، لذا در صورت اختصاص یافتن به دانشجو به هیچ وجه قابل تغییر نیست. در صورتی کعه به دانشجویی از بین الولیتهای انتخابی دانشجو سهیمه نرسد، تصمیم‌گیری با گروههای آموزشی است. برای این افراد مهلتی برای تعیین تکلیف در نظر گرفته شده است. دانشجویان در انتخاب اولویتها باید به مسائلی مانند محل زندگی، جنسیت خود و ... توجه داشته باشند. تغییر در محل کار‌آموزی پس از تصویب در گروههای آموزشی به هیچ عنوان امکان ندارد. بدیهی است با توجه به اینکه اولویتها توسط خود دانشجویان انتخاب می‌شود، تمام مسئولیتهای این انتخاب نیز بر عهده خود دانشجو خواهد بود و پس از تعیین نهایی محل کار‌آموزی، دانشجو  به تبعیت است و در صورت عدم تمایل باید از رفتن به کار‌آموزی انصراف دهد.

انتخاب گزنیه دوم: دانشجویانی که خود محل کار‌آموزی غیر از سهمیه‌های اعلام شده از طرف دانشگاه معرفی می‌کنند، باید موافقت  شرکت مزبور را کسب کنند. قبل از آن باید با  استفاده از کاتالوگ، رزومه، سایت و هر منبع مناسب دیگری، تأییدیه گروه آموزشی مربوطه را در زمینه کیفیت محل کار‌آموزی کسب کنند. بدیهی است تمام مسئولیت ناشی از انتخاب این گزینه بر عهده خود دنشجو بوده و حق هیچگونه اعتراضی ندارد. موافقت شرکت مزبور باید به صورت کتبی به دفتر ارتباط با صنعت اعلام شود. ولی به هر صورت موقعی که دانشجو شرکتی را معرفی می‌کند، از نظر دفتر ارتباط با صنعت، وی قبلا صحبتهای لازم را با آن شرکت داشته و موافقت خود را گرفته است. مسوولیت هر اتفاقی بر خلاف این موضوع بر عهده دانشجو خواهد بود. ) با توجه به این که ثبت‌نام به صورت اینترنتی و از طریق سامانه انجام می‌گیرد مسولیت کلیه امور به عهده دانشجو می‌باشد.)

دفتر ارتباط با صنعت بنا بر درخواست دانشجویان معرفی‌نامه ابتدایی جهت ارائه به صنعت معرفی شده توسط دانشجو جهت دریافت سهمیه صادر میکند.

 

دفتر ارتباط با صنعت و علوم کاربردی

 

 

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است