یکشنبه ٧ خرداد ١٣٩٦

تعداد بازدید: ٢٦٧٦
 

اطلاعیه ثبت نام قبول شدگان مقطع دکترا در دانشگاه شهرکرد

کد اطلاعیه: ٤٠٣٨
تاریخ انتشار: ٠٨ شهریور ١٣٩٤ ساعت ١٠:٣٤

اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دکتری تخصصی سال 1394 دانشگاه شهرکرد

مرحله اول: مرحله اول به صورت غیرحضوری می‌باشد و لازم است دانشجویان از روز دوشنبه 16 /6 /1394 به قسمت سامانه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود مراجعه و بر اساس جدول زمانبندی ذیل، نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام و پس ازدریافت کد رهگیری اطلاعات خود را پرینت نموده و آن را در زمان ثبت نام نهایی ارائه نمایند.

زمانبندی ثبت نام مرحله اول (غیر حضوری) دکتری تخصصی Ph.D» 1394 دانشگاه شهرکرد

پنج شنبه 19 /6 /1394

چهارشنبه 18 /6 /1394

سه شنبه 17 /6 /1394

دوشنبه 16 /6 /1394

ثبت نام با تاخیر کلیه رشته ها

کلیه رشته های علوم پایه و دامپزشکی

کلیه رشته های فنی مهندسی و علوم انسانی

کلیه رشته های کشاورزی و منابع طبیعی

 

مرحله دوم: تشکیل پرونده و ثبت نام نهایی:

زمانبندی ثبت نام و تحویل مدارک دکتری تخصصی «Ph.D»1394 دانشگاه شهرکرد

سه شنبه 24 /6 /1394

دوشنبه 23 /6 /1394

رشته های فنی مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه

رشته های کشاورزی، منابع طبیعی و دامپزشکی

 

مدارک ‌مورد نیاز برای‌ ثبت‌نام‌:

اصل‌ و یک نسخه تصویر مدارک‌ کارشناسی‌ و کارشناسی‌‌ارشد مورد تایید وزارت‌ علوم، تحقیقات‌ و فنآوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ و یا شورای عالی انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌های‌ کارشناسی‌ و کارشناسی‌ارشد قید شده‌ باشد.

تبصره‌1- پذیرفتگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) نمی‌باشند، لازم‌ است اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل اخذ مدرک مذکور را با محتوی فرم شماره 1 ذیل این اطلاعیه تکمیل و پس از تأیید موسسه محل تحصیل، در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه نمایند.

تبصره‌2- آن دسته از پذیرفته‌شدگانی‌که‌ در زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی‌ارشد بوده‌اند و می‌بایست تا تاریخ 31 /6 /1394 فارغ‌التحصیل شوند، به عبارت دیگر در زمان ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون دانشجو بوده‌اند، لازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان براساس ‌(‌0) تا (20) تا تاریخ 31 /6 /1393 (و یا حداکثر تا تاریخ 30 /11 /1393) توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی‌ارشد در فرم مخصوص (مندرج در صفحه 37 دفترچه راهنمای ثبت‌نام و یا صفحه 94 دفترچه راهنمای انتخاب رشته) فرم شماره 2 ذیل این اطلاعیه درج و پس از تأیید مسئول ذیربط به هنگام ثبت‌نام ارائه گردد.

اصل‌ و یک سری‌ تصویر از تمام‌ صفحات‌ شناسنامه‌ و کارت ملی.

شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌.

ارائه فرم تقاضای بهره مندی از مزایای آموزش رایگان، توسط دانشجویان روزانه (فرم شماره 3 ذیل این اطلاعیه).

ارائه فرم پذیرش شرایط تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی (فرم شماره 4 ذیل این اطلاعیه).

تکمیل فرم های پرسشنامه دانشجویی (فرم شماره 5 ذیل این اطلاعیه).

ارائه مدرکی که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه آنها‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال 1394 مشخص‌ کند (ویژه‌ برادران‌).

حکم‌ مرخصی‌ سالانه‌ یا موافقت‌ کتبی‌ و بدون‌ قید و شرط سازمان‌ متبوع‌ برای‌ کارمندان‌ دولت و حکم کارگزینی.

معرفی‌نامه‌های مذکور در ذیل لازم است حداکثر تا قبل‌ از انتخاب‌ واحد برای‌ نیمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصیلی‌ 95- 94 توسط پذیرفته‌شدگان‌ از محل مربوط اخذ و به‌ دانشگاه تحویل‌‌ گردد؛ ‌در غیر این‌ صورت،‌ از ثبت‌نام آنان برای نیمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصیلی‌ جاری‌ ممانعت‌ به‌ عمل‌ خواهد آمد و قبولی‌ آنان «کان‌ لم‌ یکن» تلقی‌ می‌گردد.

1-9- معرفی‌نامه رسمی از ستاد مشترک‌ سپاه پاسداران انقلاب‌ اسلامی‌ یا وزارت‌ جهاد کشاورزی با امضاء و مهر هر یک‌ از رؤسای‌ ارگان‌های‌ مذکور که‌ در آن قید شده‌ باشد داوطلب‌ با توجه‌ به‌ ماده‌ 1 و تبصره‌های چهارگانه‌ آن‌ در آیین‌نامه‌ اجرایی‌ قانون‌ ایجاد تسهیلات‌ برای‌ ورود رزمندگان‌ و جهادگران داوطلب‌ بسیجی‌ به‌ دانشگاه‌ها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ و سایر شرایط مندرج‌ در آیین‌نامه‌ مذکور واجد شرایط استفاده‌ از سهمیه‌ رزمندگان‌ می‌باشد.

2ـ9ـ با توجه به ادغام ارگان‌های بنیاد شهید انقلاب اسلامی، بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی و ستاد کل امور آزادگان تحت عنوان بنیاد شهید و امور ایثارگران به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که با استفاده از سهمیه رزمندگان پذیرفته‌ شده‌اند می‌رساند در زمان ثبت‌نام ملزم به ارائه تأییدیه سهمیه ثبت‌نامی نمی‌باشند.

3-9- ارائه معرفی‌نامه رسمی مبنی بر واجد شرایط بودن برای استفاده از امتیاز ویژه مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فنّآوری. این سهمیه شامل مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور صورت می‌پذیرد می‌باشد. لازم به تاکید است اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی مشمول استفاده از این سهمیه نمی‌باشند.

واریز مبالغ زیر به حساب شماره 7871915028 درآمد اختصاصی دانشگاه شهرکرد نزد بانک تجارت (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک تجارت) و تحویل اصل فیش واریزی:

عنوان

رشته

مبلغ واریزی

توضیحات

کلیه پذیرفته­ شدگان

(روزانه و پردیس خودگردان)

-

پانصد هزار (500000) ریال

صدور کارت دانشجویی و ثبت نام

پذیرفته شدگان دوره پردیس خودگردان

فنی مهندسی، کشاورزی، دامپزشکی، هنر و منابع طبیعی

هفتاد و پنج میلیون (000 /000 /75) ریال

شهریه نیمسال اول

علوم پایه

هفتاد میلیون (000 /000 /70) ریال

علوم انسانی

شصت و سه میلیون (000 /000 /63) ریال

 

دانشجو موظف است شهریه نیمسال­های بعد را در ابتدای هر نیمسال پرداخت نماید.

طول مدت تحصیل 8 نیمسال می‌باشد و برای نیمسال­های تحصیلی نهم و بالاتر نصف شهریه نیمسال‌های قبل دریافت خواهد شد.

تذکرات‌ مهم

حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخ‌های اعلام شده توسط دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد و عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.

از ثبت‌نام پذیرفته‌شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک یا مدارک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ثبت‌نامی از طرف داوطلبان به سازمان سنجش باشد) می‌باشند، ممانعت به عمل می‌آید، لذا به این‌دسته از پذیرفته‌شدگان توصیه می‌گردد به این دانشگاه مراجعه ننمایند و درصورت لزوم چنانچه در این‌باره سوالی دارند می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش در بخش پاسخگویی اینترنتی اقدام نمایند. بدیهی است که به مراجعات حضوری و هر نوع مکاتبه‌ای به هر طریق دیگری غیر از سایت این سازمان پاسخ داده نخواهد شد.

از پذیرفته‌شدگانی‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 31 /6 /1394 فارغ‌التحصیل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ «کان‌ لم‌یکن» تلقی‌ شدن‌ قبولی‌ آنان، طبق‌ مقررات‌ با ایشان‌ رفتار خواهد شد.

در هر مرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصیل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی «کان‌لم‌‌یکن» تلقی‌ شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.

به اطلاع داوطلبان آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال 1394 می‌رساند که مطابق ضوابط پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دکتری سال 1394 حتی در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولی، مجاز به شرکت و انتخاب رشته در آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال 1395 نخواهند بود.

تغییر رشته، گرایش و انتقال پذیرفته شدگان امکان پذیر نمی باشد.

توضیح:

1-کلاس‌ها از تاریخ 21 /6 /1394 شروع خواهد شد.

2- حضور شخص پذیرفته شده در زمان ثبت نام نهایی جهت تشکیل پرونده الزامی است.

3- ثبت نام در موعد مقرر و با ارائه کلیه مدارک مورد نیاز انجام می پذیرد.

4- ساعات مراجعه 30 /8 صبح الی 30 /12 و بعد ازظهر ساعت 14 الی 16

نشانی محل ثبت نام : شهرکرد - کیلومتر 2 جاده سامان - دانشگاه شهرکرد - ساختمان سلف سرویس مرکزی

تلفن مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهرکرد: 6-32324401 (داخلی 2387) یا 2324629-0383

فرم های مورد نیاز

فرم 1

فرم2

فرم 3

فرم4

فرم5

 

مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهرکرد

 

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است