English   |   العربیه  |     |     |   پنج شنبه ٧ اردیبهشت ١٣٩٦   


تاريخ و زمان انتشار :        13 اردیبهشت 1395 ساعت 11:18 تعداد بازديد کنندگان:           6551
اطلاعیه دانشگاه شهرکرد در خصوص مصاحبه آزمون دكتراي سال 1395 

اطلاعیه دانشگاه شهرکرد در خصوص مرحله ارزیابی تخصصی

آزمون نیمه متمرکز دکتري سال 1395

 

با توجه به آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتري (Ph.D) ، پذیرش دانشجو در این آزمون شامل اجراي فرآیند دو مرحله اي خواهد بود که اجراي این مراحل مطابق با آیین نامه ابلاغی شماره 19177/ 11 مورخ 7/ 3/ 94 صورت خواهد گرفت. مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاري آزمون آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان است که توسط دانشگاه هاي پذیرنده دانشجو صورت می گیرد. در راستاي اجراي مرحله دوم موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان می رساند:

1- حد نصاب دانشگاه:

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که براي آنها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است و نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده اند، در صورت دارا بودن حدنصاب مطابق کارنامه کدرشته محل هاي انتخابی که بر روي سایت سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است می توانند از تاریخ 14/ 2/ 95 تا یک هفته قبل از زمان شروع مصاحبه با مراجعه به پیوند ثبت نام متقاضیان دوره دکتری دانشگاه شهرکرد  نسبت به ثبت نام براي ارزیابی تخصصی اقدام نمایند. بدیهی است منحصرا ًداوطلبانی می توانند جهت ارزیابی تخصصی در هر کدرشته محل به دانشگاه درخواست ارائه نمایند که با توجه به کارنامه مذکور داراي حدنصاب در آن کدرشته محل باشند.

شایان ذکر است حدنصاب لازم براي داوطلبان داراي سهمیه ایثارگر 70 درصد و براي داوطلبان داراي سهمیه رزمندگان و مربیان حائز شرایط 80 درصد حدنصاب اعلام شده براي داوطلبان آزاد می باشد که وضعیت آنها در

کارنامه درج شده است.

۲- نحوه درخواست پذیرش از دانشگاه و تشکیل پرونده

 داوطلبان می توانند برای ثبت نام از روز 14/ 2/ 95 تا روز 21/ 2/ 95 به سامانه SESS به نشانی اینترنتي http:/ / sess.sku.ac.ir/ / sess/ Script/ Admission.aspx?Process=1   مراجعه کنند و مطابق راهنمای ذکر شده در هر صفحه، ضمن ثبت نام، مدارک لازم را در سامانه بارگذاری نمایند. چنانچه متقاضیان ثبت نام اینترنتی را انجام ندهند، نمی توانند در مصاحبه شرکت کنند. همچنین  به درخواست افرادی که مدارک خود را ناقص بارگذاری نمایند، ترتیب اثر داده نمی شود.

۳- برنامه زمانی ارزیابی تخصصی:

عدم حضور دانشجو در مصاحبه ها به منزله انصراف می باشد. به منظور یکسان سازی و رعایت عدالت در برگزاری آزمون، امکان برگزاری مجدد آزمون در هیچ مرحله ای وجود نخواهد داشت.

* دانشگاه شهرکرد تنها برای کسانی که صرفاً به علت تداخل زمان مصاحبه با سایر دانشگاه ها نتوانسته اند برای مصاحبه در این دانشگاه شرکت کنند تاریخ  21/ 4/ 95 را در نظر گرفته است که لازم است این گونه داوطلبان با ارائه مدرک مستند از دانشگاه مصاحبه شده (در تاریخی که مصاحبه تداخل داشته است) به این دانشگاه مراجعه نمایند.

** دانشگاه شهرکرد در رشته ریاضی کاربردی صرفاً در زمینه های سیستم های دینامیکی و آنالیز عددی دانشجو پذیرش می نماید.

به همراه داشتن کارت اینترنتی صادر شده توسط سامانه SESS و کارت شناسایی عکس دار در همه مراحل ارزیابی تخصصی الزامی است.

برای مشاهده جدول مربوط به زمان بندی مصاحبه رشته ها اینجا را کلیک کنید.

نحوه امتياز دهي مطابق فرم 2 انجام مي پذيرد.

۴- مدارك مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی :

- پرداخت الکترونیکی مبلغ 500.000 ریال از طریق سامانه بابت هزینه مصاحبه

- تکمیل و بارگزاری فرم مشخصات داوطلب (فرم 1)

- تکمیل فرمهای موجود در فرایند الکترونیکی

- مستندات مربوط به كليه موارد ذكر شده در فرم ها

- تصویري از تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی

- تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتري سال 1395

- تصویر مدرك کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات هر دو مقطع

تبصره 1- آن دسته از داوطلبان که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرك کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل مدرك کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره 2- آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 31/ 6/ 95 در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتري حرفه اي فارغ التحصیل خواهند شد، می بایست اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحدهاي گذرانده تا تاریخ 30/ 11/ 95 را همراه داشته و ارائه نمایند.

- تصویر حکم کارگزینی براي داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم تحقیقات و فناوري

تبصره 3- به همراه داشتن اصل شناسنامه و كارت ملي و مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد در زمان مصاحبه الزامي است.

۵- غیبت و انصراف

مرحله دوم برای هر داوطلب صرفا یک بار انجام می­شود. عدم مراجعه داوطلب در مرحله دوم به منزله انصراف وی تلقی شده و برگزاری مجدد، برای داوطلبی که شرکت نکرده است، امکان پذیر نخواهد بود.

۶- شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان:

- احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره (1) و (2) آزمون نیمه متمرکز دکتري سال 1395 الزامی است.

- شرکت در تمامی مراحل ارزیابی تخصصی اعلام شده در این اطلاعیه (مصاحبه و .... ) براي تمامی متقاضیان براي پذیرش نهایی الزامی می باشد.

۷- تعهدات

الف- داوطلبان پذیرفته شده در دانشگاه شهرکرد لازم است دوباره به سامانه SESS مراجعه کرده و تعهد خود مبني بر عدم مراجعه برای ثبت نام در ساير دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذيرنده دانشجو در سال تحصیلی 96-95 را تأیید نمایند.

ب- داوطلبان پذیرفته شده در دانشگاه شهرکرد لازم است تعهدی مبني بر تكميل فرم گزينش صلاحيت هاي عمومي كه روي وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور قرار مي گيرد را ارائه نمایند.

تبصره– ثبت نام شدگان مشروط موظفند كه بلافاصله به وبگاه سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به تكميل فرم صلاحيت هاي عمومي اقدام كنند.

۸- ساير موارد

الف) انجام مرحله دوم فقط براي داوطلباني امكان پذير است كه داراي شرايط و ضوابط مندرج در اطلاعيه از پيش اعلام شده پذيرش (فراخوان) باشد.

ب) انجام مرحله دوم براي داوطلباني كه در مرحله اول (سنجش علمي)، شركت نكرده يا فاقد شرايط و ضوابط لازم (عدم كسب حد نصاب، فارغ التحصيل نشدن در زمان مقرر،‌ عدم اعتبار كارنامه و ...) باشند، تحت هر عنوان ممنوع است.

پ ) ظرفيت پذيرش دانشجو در دانشگاه شهرکرد مطابق با ظرفيت تاييد شده از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و براساس آنچه در فراخوان پذيرش اعلام شده است، می باشد.

ت) دانشگاه شهرکرد در رشته ریاضی کاربردی صرفاً در زمینه های سیستم های دینامیکی و آنالیز عددی دانشجو پذیرش می نماید.

ث) دانشگاه شهرکرد تنها پرونده داوطلبانی را بررسی می کند که مستندات مربوط به كليه موارد ذكر شده در فرم های پیوست این اطلاعیه را همراه با فرم های پیوست تکمیل شده تا یک هفته قبل از زمان مصاحبه به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارسال نمایند. 

 

۹- محل برگزاري مصاحبه:

محل برگزاری مصاحبه هر رشته گرایش در دانشگاه شهرکرد و در دانشکده مربوطه خواهد بود

تذکر مهم: کلیه داوطلبانی که تمامی مراحل ارزیابی تخصصی (بررسی سوابق علمی و ارزیابی تخصصی) را با موفقیت به اتمام برسانند و در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه قرار گیرند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط بوده و پذیرش نهایی و قطعی منوط به تایید صلاحیت عمومی آنها از سوي دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.

 

راه های ارتباطی با مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهرکرد:

 

شهرکرد، کیلومتر دو جاده سامان (بلوار رهبر)، دانشگاه شهرکرد، مدیریت تحصیلات تکمیلی، صندوق پستی 115

کد پستی 34141/ 88186 تلفکس: 32324629 038

takmili@sku.ac.ir

www.sku.ac.ir

 

نظر شما

نام:


ادرس پست الکترونيکی:


نظر شما:صفحه اصلی دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری تماس با ما نقشه دانشگاه دفتر تلفن پیوندهای مفید
کلیه حقوق وب سایت متعلق به دانشگاه شهرکرد می باشد
Designed By: Tiida