English   |     |     |   پنج شنبه ٧ اردیبهشت ١٣٩٦   


تاريخ و زمان انتشار :        6 بهمن 1395 ساعت 16:03 تعداد بازديد کنندگان:           820
اعزام زوج هاي دانشجو دانشگاه شهرکرد به مشهد مقدسزوج هاي دانشجو دانشگاه شهرکرد جهت برگزاری بیستمین دوره ازدواج دانشجویی به مشهد مقدس اعزام شدند.

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، 65 زوج دانشجوی دانشگاه شهرکرد از میان 140زوج دانشجو ثبت نام شده در سامانه بیستمین ازدواج دانشجویی به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد و با هدف ترویج ازدواج آسان، روز چهار شنبه 6 بهمن 1395، با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکترسعید صفی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، جمعی از هیأت رییسه، اساتید،کارمندان و دانشجویان دانشگاه شهرکرد در قالب 3 دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس  اعزام شدند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر سعید صفی طی سخنانی گفت: ازدواج دانشجویی که به تعبیر مقام معظم رهبری ازدواج آسان است، باعث می شود زوج ها بدون سختی و با الفت با هم ازدواج و زندگی کنند و تجملات را کنار می گذارند و این ازدواج ها بسیار موفق بوده اند و بر اساس تحقیقات انجام شده تنها حدود 2 درصد از ازدواج های دانشجویی ناموفق بوده که این بیانگر موفق بودن این ازدواج ها است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد در بخش دیگری از سخنانش گفت: ما از مسئولین استان در ستاد ساماندهی امور جوانان در استانداری انتظار داریم، تا تدابیری جهت کمک به دانشگاهها در امر ازدواج جوانان اندیشیده شود که این مسئله برای جوانان و جامعه می تواند بسیار مفید باشد و انتظار دیگر ما از خیرین در حوزه ازدواج دانشجوی است که به ساخت خوابگاه های متاهلی دانشجویی اهتمام بورزند و برای خود یک صدقه جاریه ای باقی بگذارند تا دانشجویان متاهل در این خوابگاه ها هم به درس خود بپردازند وهم به زندگی مشترک خود برسند.

   گفتنی است این سفر به مدت 4 روز و با  برنامه های متنوع فرهنگی از قبیل اهداء هدیه، برگزاری مسابقات ویژه زوجین  برگزار می شود.

 

نظر شما

نام:


ادرس پست الکترونيکی:


نظر شما:صفحه اصلی دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری تماس با ما نقشه دانشگاه دفتر تلفن پیوندهای مفید
کلیه حقوق وب سایت متعلق به دانشگاه شهرکرد می باشد
Designed By: Tiida