English   |     |     |   پنج شنبه ٧ اردیبهشت ١٣٩٦   


تاريخ و زمان انتشار :        11 بهمن 1395 ساعت 10:50 تعداد بازديد کنندگان:           364
بیانیه رئیس دانشگاه شهرکرد به مناسبت ایام الله دهه فجربه گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، دکتر شایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد، به مناسبت ایام الله دهه فجر بیانیه ای  بدین شرح منتشر نمود: 

وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِین

     سی و هشتمین بهار انقلاب را با سرود جاودانه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی جشن می‌گیریم تا در كنار یاد رشادت‌ها و فداكاری‌ها، بانگ شكوه و عظمت و بزرگی ایران اسلامی را با وحدت نمایان فریاد برآوریم. در این بهار كه بار دیگر تاریخ انقلاب را ورق می زنیم و در لابه لای برگ‌های آن تصاویر امام خمینی(ره) و شهدای عزیز انقلاب را مشاهده می كنیم؛ تلاش داریم تا میراث به جای مانده از آن روزهای بزرگ و با عظمت را با جان دل، پاس بداریم.

    انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

   دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد و یاد آور راهبری های انقلابی و حیات بخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

 

   جامعه دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد  هم‌نوا با ملت آگاه، هوشيار و مومن ايران اسلامي يك ‌بار ديگر با حماسه‌آفريني و حضور پرشور در راهپيمايي یوم الله 22بهمن، فریاد آزادی خواهی و استقلال طلبی و عدالت خواهی خود را بار دیگر به گوش جهانیان می رسانیم و برگ زرین در تاریخ شکوهمند انقلای اسلامی رقم خواهیم زد. 

 

نظر شما

نام:


ادرس پست الکترونيکی:


نظر شما:صفحه اصلی دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری تماس با ما نقشه دانشگاه دفتر تلفن پیوندهای مفید
کلیه حقوق وب سایت متعلق به دانشگاه شهرکرد می باشد
Designed By: Tiida