English   |     |     |   چهارشنبه ٦ اردیبهشت ١٣٩٦   


تاريخ و زمان انتشار :        8 اسفند 1395 ساعت 17:53 تعداد بازديد کنندگان:           337
آیین افتتاح مرکز شتابدهی نوآوری دانشگاه شهرکردآیین افتتاح مرکز شتابدهی نوآوری دانشگاه شهرکرد با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد آیین افتتاحیه مرکز شتابدهی نوآوری دانشگاه شهرکرد بعد از ظهر روز یکشنبه 8 اسفند 1395باحضور حجت الاسلام والمسلمین نکونام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، شایان شامحمدی رییس دانشگاه شهرکرد، حجت الاسلام سعید صفی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد، اعضای هیات رییسه دانشگاه و جمعی از دانشگاهیان برگزار شد.

   در این آیین حجت الاسلام والمسلمین نکونام طی سخنانی با آرزوی موفقیت برای ایده پردازان مرکز شتابدهی و نوآوری دانشگاه شهرکردگفت: ما به جای دست ساز بشری باید از دستگاه خالق ایده بگیریم و آن را تبدیل به یک وسیله و امکان برای زندگی بشری نمایم.  

       گفتنی است، مرکز  شتابدهي نوآوری دانشگاه شهركرد با هدف شتابدهی ایده ها به سمت کارآفرینی و در نهایت تبدیل به شرکت دانش بنیان تشكيل شده است و عمده مخاطبين اين مركز، متخصصان و صاحبان ايده و كارآفرينان  هستند.

      شايان ذكر است، تامين سرمایه نقدی اولیه، استقرار و استفاده از امکانات مرکز ( اینترنت، سیستم هاي كامپيوتري، اتاق جلسات)، حضور مربیان و کارآفرینان برتر استانی و کشوری در مرکز جهت کمک به تیم ها،  برگزاري دوره ها و کارگاه های مرتبط برای تیم ها و حضور سرمایه گذاران در پایان دوره جهت سرمایه گذاری در ایده های موفق برخي از حمايت هاي مهم اين مركز از ايده هاي دريافتي مي باشد.

نظر شما

نام:


ادرس پست الکترونيکی:


نظر شما:صفحه اصلی دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری تماس با ما نقشه دانشگاه دفتر تلفن پیوندهای مفید
کلیه حقوق وب سایت متعلق به دانشگاه شهرکرد می باشد
Designed By: Tiida