English   |     |     |   پنج شنبه ٧ اردیبهشت ١٣٩٦   


تاريخ و زمان انتشار :        2 فروردين 1396 ساعت 12:22 تعداد بازديد کنندگان:           383
پیام نوروزی رییس دانشگاه شهرکرد



به گزارش روابط عمومي دانشگاه شهركرد، شایان شامحمدی رييس دانشگاه شهركرد به مناسبت فرارسيدن عيد نوروز  پيامي بدين شرح منتشر نمودند:

مژده ای دل که دگرباره بهار آمده است                        خوش خرامیده و با حسن و وقار آمده است

به تو ای باد صبا می دهمت پیغامی                           این پیامی است که از دوست به یار آمده است

شاد باشید در این عید و در این سال جدید                  آرزویی است که از دوست به یار آمده است

اکنون که دستان پر نوازش بهار ، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد، دگر بار قلم آفرینش با رنگ بازی بر پیکره لوح پاک طبیعت ، نگاری دیگر از مظاهر زیبای خلقت را بیان می نماید و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطرآئین خویش را نثار نگاه و نگار ما می کنند. تا در تحولی شگرف نسیم مشک افشان و ترنم بلبلان شیرین بیان را به نظاره بنشینیم و  “یا مقلب القلوب ” گویان به ستایش آن جمیل بی نظیر به پا خیزیم.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دانشگاهیان در سالی که گذشت؛ با استعانت از آفریدگار رسیدن بهارشکوهمند را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می نمایم و از  خداوند متعال مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی کشور عزیزمان را مسالت می نمایم.

امید است در سال جدید جامعه دانشگاهی با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود به‌خصوص تمهید شرایط حضور شاداب و مشارکت فعال استادان محترم، کارمندان خدوم و دانشجویان عزیز در فعالیت‌های علمی، پژوهشی و اجرایی ، زمینه تحقق اهداف تبیینی سال جدید را فراهم نمایند.

نظر شما

نام:


ادرس پست الکترونيکی:


نظر شما:



صفحه اصلی دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری تماس با ما نقشه دانشگاه دفتر تلفن پیوندهای مفید
کلیه حقوق وب سایت متعلق به دانشگاه شهرکرد می باشد
Designed By: Tiida