تعداد بازدید: ٢٦٤٥٠
 
روابط عمومی دانشگاه شهرکرد

انتصاب سرپرست معاونت پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٦٠
تاریخ انتشار: ١٦ مهر ١٤٠١ ساعت ٠:٠

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد روز شنبه  ۱۶ مهرماه ۱۴۰۱ دکتر یاسر پیرعلی رییس دانشگاه شهرکرد طی حکمی دکتر سیاوش شریفی، عضو هیات علمی دانشکده دامپزشکی را به عنوان" سرپرست معاونت  پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده دامپزشکی" منصوب کرد.

دراین حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر سیاوش شریفی آورده است:

احتراماً، نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب  ارزشمند جنابعالی و با عنایت به پیشنهاد رئیس محترم دانشکده دامپزشکی  با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به  عنوان «سرپرست معاونت  پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده دامپزشکی» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و با استفاده از تجارب خود، همکاری و همفکری همکاران محترم و به کارگیری تمام ظرفیت ها و توانمندی های اعضای هیئت علمی ومحققان، در راستای  برنامه راهبردی حوزه پژوهشی و فناوری در ارتقاء کمی و کیفی فعالیتهای پژوهشی آن دانشکده  موفق باشید.

 اجرای ضوابط و مقررات پژوهشی حاصل از سیاستگذاری و برنامه ریزی معاونت پژوهشی دانشگاه، اخلاقمداری در پژوهش، هدایت تحقیقات علمی به سمت پژوهش های کاربردی، هماهنگی درون بخشی و برون بخشی،  ارتباط مستمر با مدیران محترم گروه‌های آموزشی و استادان محترم دانشکده و همکاری و ارتباط با کارشناسان و مسؤلین محترم حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه از اهم برنامه‌های مورد انتظار اینجانب می‌باشد.

رجاء واثق دارم  در سال  مزیّن به تولید، دانش بنیان و اشتغال  با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت مردمی  نقشی مؤثر ایفا کنید. توفیق روزافزون حضرتعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱