تعداد بازدید: ١٨٨٠٤
 

انتصاب مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٦٢
تاریخ انتشار: ٠٣ آبان ١٤٠١ ساعت ٠:٠

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روز  سه شنبه۳ آبان ۱۴۰۱ ، دکتر یاسر پیرعلی  رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی دکتر ارسلان خلیلی مقدم عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه را به عنوان " مدیر امور دانشجویی " دانشگاه شهرکرد منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر ارسلان خلیلی مقدم آورده است:

نظر به تعهد، تجارب و سوابق ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم دانشجویی به موجب این حکم  با حفظ وظایف آموزشی وپژوهشی به عنوان « مدیر امور دانشجویی» دانشگاه منصوب می‌گردید.

تلاش برای تحقق اهداف دانشگاه و عملیاتی سازی راهبرد‌های طرح شده در سند دانشگاه اسلامی و«بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» و توجه به قوانین و آئین نامه های مربوطه با به کار گیری همه ظرفیت‌های آن مجموعه و همکاری و هم افزایی با همکاران و دانشجویان و نخبگان برای ارائه تسهیلات و خدمات شایسته به دانشجویان عزیز، هماهنگی لازم در اداره امور خوابگاه ها، تغذیه و رفاه دانشجویی و ایجاد هماهنگی لازم بین آنها،  پیش بینی منابع مالی و انسانی و سایر امکانات مورد نیاز و انعکاس آن به معاونت دانشجوئی و سایر واحدهای مرتبط، ارزیابی و ارائه گزارش از فعالیت ها و مشکلات  و راهکار های لازم برای مرتفع نمودن مشکلات در آن حوزه و دقت نظر در نظارت و اجرای سایر ماموریت‌ها و امور محوله با « رویکرد تحول گرا و دانش بنیان»، مورد انتظار است. امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب و همکاری و همفکری سایر دست‌اندرکاران امور دانشجویی و سایر واحدهای مرتبط  در جهت ارائه خدمات رفاهی مطلوب به دانشجویان دانشگاه موفق و مؤید باشید.  

توفیق روز افزون حضرتعالی را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) در پرتو عنایات خاصه حضرت بقیة الله (عج)از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه و بی‌شائبه و اخلاق مدارانه  دکتر موسی جاودانی در زمان تصدی « مدیر امور دانشجویی  »  تقدیر و تشکر کرد.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱