تعداد بازدید: ١٤٠١
 

پیام رییس دانشگاه شهرکرد به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی

کد رویداد: ٦٣
تاریخ انتشار: ٢٦ مهر ١٤٠١ ساعت ٠:٠

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  دکتر یاسر پیرعلی رییس دانشگاه شهرکرد، روز سه شنبه ۲۶ مهر ماه ۱۴۰۱، در آغاز هفته تربیت بدنی پیامی صادر کردند. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر در یک جمله ‏ى کوتاه از من بپرسند که شما از جوان چه مى‏خواهید، خواهم گفت: تحصیل، تهذیب و ورزش. (مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

هفته تربیت بدنی به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده است.

دانشگاه شهرکرد نیز در رسالت خود  علاوه بر تاکید به مسایل آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، توجه ویژه ای به تندرستی و سلامت  دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی این مجموعه دارد.

اینجانب فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش که سرآغازی برای ایجاد انگیزه و روحیه ی شور و نشاط بیشتر در جامعه است را به جامعه دانشگاهی کشور، پیشکسوتان، قهرمانان، ورزشکاران و ورزش دوستان، و تمامی تلاشگران عرصه ورزش در حوزه‌های مختلف تبریک می گویم.

در پایان نیز با آرزوی موفقیت برای تمامی فعالان حوزه ورزش، از تلاش‌های همکاران خدوم در اداره تربیت بدنی دانشگاه شهرکرد که نقش مهمی در نهادینه کردن ورزش و ایجاد شور و نشاط در دانشگاه شهرکرد ایفا می کنند، تقدیر و تشکر می کنم.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱