تعداد بازدید: ٢٨١٣٣
 

انتصاب سرپرست اداره دانش آموختگان دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٧٤
تاریخ انتشار: ١٣ دی ١٤٠١ ساعت ٠:٠

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روز  سه شنبه ۱۳دی۱۴۰۱ ، دکتر یاسر پیرعلی  رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی محمود کیانی را به عنوان " سرپرست اداره دانش آموختگان دانشگاه " دانشگاه شهرکرد منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به محمود کیانی آورده است:

 نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست اداره دانش آموختگان دانشگاه» منصوب می‌شوید.

انتظار می رود با استعانت از درگاه ایزد منان و با پیروی از آموزه‌‌های اسلامی، تجربه طولانی حضرتعالی در امور اجرائی دانشگاه و توجه به راهبردهای اساسی دولت مردمی، اصول مدیریت علمی، اخلاق حرفه‌ای و همفکری با همکاران محترم برای نظارت بر اجرای دقیق و صحیح قوانین و مقررات آموزشی دانش آموختگان، سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و ارتباط مستمر با مدیران محترم حوزه‌های آموزشی دانشگاه در راستای تکریم دانش آموختگان دانشگاه کوشا باشید. تشکیل بانک اطلاعات، رصد وضعیت اشتغال، پیگیری انجام تعهدات، دقت در مکاتبات و پاسخ به موقع به استعلام ها و صدور گواهی های لازم و اهتمام به امر اشتغال دانش بنیان دانش آموختگان دانشگاه از موارد دیگری است که بایستی در مدت مسئولیت خود به صورت جدی پیگیری نمایید. 

امید است با اتکال به خداوند متعال، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) موفق و موید باشید.

توفیق روز افزون شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) در پرتو عنایات خاصه حضرت بقیة الله (عج)از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه و بی‌شائبه  افراسیاب صادقی در زمان تصدی « رییس اداره دانش آموختگان دانشگاه »  تقدیر و تشکر کرد.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱