تعداد بازدید: ٣١٤١٥
 

انتصاب معاون مالی و پشتیبانی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٧٧
تاریخ انتشار: ٢٥ بهمن ١٤٠١ ساعت ١٦:٣٠

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روزسه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ، دکتر یاسر پیرعلی رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی دکتر صادق موسوی فرد عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی را به عنوان " معاون مالی و پشتیبانی دانشکده کشاورزی "  دانشگاه منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر صادق موسوی فرد  آورده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و توانمندی‌های ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «معاون مالی و پشتیبانی دانشکده کشاورزی» منصوب می‌شوید.

  ایجاد نظارت مستقیم بر بودجه دانشکده و هزینه نمودن آن متناسب با نیاز گروه‌ها و واحدهای مختلف دانشکده، تهیه و تنظیم سندهای مالی،  پیگیری امور مربوط به تأسیسات و تجهیزات موجود در دانشکده، رسیدگی به امورکلاس‌ها و سالن اجتماعات دانشکده و تجهیز آن‌ها  با اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشرفت و بهبود امور جاری با همفکری رئیس محترم دانشکده و استفاده از ظرفیت فکری و اجرائی سایر همکاران  به نحو موثر مورد انتظار است.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با استفاده از همفکری همکاران در جهت رشد و اعتلای فعالیت‌های آن دانشکده  با روحیه انقلابی، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب و همکاری و همفکری سایر دست‌اندرکاران و سایر واحدهای مرتبط  در دانشگاه جهت ارائه خدمات  مطلوب موفق و مؤید باشید.   

توفیق روز افزون حضرتعالی‌ را در خدمت به نظام جمهوری‌اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله) در پرتو عنایات خاصه حضرت بقیة الله (عج) از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه، بی‌شائبه و اخلاق مدارانه دکتر نصراله پیرانی  در زمان تصدی « معاونت مالی و پشتیبانی دانشکده کشاورزی  » تقدیر و تشکر کرد.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱