چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧

تعداد بازدید: ٩٢٧
 

:

مصاحبه اختصاصی رییس دانشگاه شهرکرد با خبرگزاری ایسنا


کد خبر: ٣٦٠٢

تاریخ انتشار: ١١ شهریور ١٣٩٦ ساعت ١٥:٢٢به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد و به نقل از خبرگزاری ایسنا، رئیس دانشگاه شهرکرد از افزایش سه برابری تولیدات علمی دانشگاه شهرکرد طی سه سال گذشته خبر داد.

شایان شامحمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - با اشاره به رشد علمی مطلوب دانشگاه شهرکرد در سال‌های پس از پیروزی انقلاب، اظهار کرد: در طول سه سال گذشته بودجه دانشگاه سه برابر افزایش و از ۴۰ میلیارد تومان به ۱۱۰ میلیارد تومان رسیده است . 
وی افزود: در این مدت ۳۵۰ هزار متر مربع فضای کالبدی دانشگاه افزایش یافته که تقریبا ۲۰ درصد کل فضای کالبدی این دانشگاه در ۲۵ سال اخیر بوده است . 
شامحمدی از جذب خیر برای نخستین بار در این دانشگاه خبر داد و تصریح کرد: در سه سال گذشته بیش از ۲۰ میلیارد تومان توسط خیرین جذب شده است که در مواردی همانند ساخت دو خوابگاه ویژه دانشجویان دختر، هر یک به مساحت پنج هزار متر مربع و تکمیل ساختمان نهاد نمایندگی ولی فقیه در این دانشگاه هزینه شده است. 
وی تاکید کرد: در سه سال گذشته در حوزه پژوهش پهنای باند اینترنت در دانشگاه شهرکرد هفت برابر افزایش داشته است و از ۳۰ مگابیت در ثانیه به ۲۰۰ مگابیت در ثانیه رسیده است. 
شامحمدی با اشاره به اینکه این دانشگاه در این مدت در تولید مقاله از ۱,۱۷ درصد به ۳.۷ درصد رسیده است، گفت: این نشان از افزایش سه برابری تولیدات علمی این دانشگاه است به طوریکه از حدود سالانه۳۰۰ مقاله در سال ۹۳، اکنون به ۱۲۰۰ مقاله در سال رسیده است . 

 

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است