سه شنبه ٢٥ تیر ١٣٩٨

تعداد بازدید: ١٤٨٥
 

:

برگزاری آیین تجلیل از کارمندان نمونه، بازنشسته و دانش آموزان ممتاز فرزند کارکنان و اساتید دانشگاه شهرکرد

آیین تجلیل از کارمندان نمونه، بازنشسته و دانش آموزان ممتاز فرزند کارکنان و اساتید دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

کد خبر: ٣٨٨٠

تاریخ انتشار: ١٧ شهریور ١٣٩٧ ساعت ٩:٢٥به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، روز شنبه17 شهریور1397 آیین تجلیل از کارمندان نمونه، بازنشسته و دانش آموزان ممتاز دانشگاه شهرکرد با حضوردکتر سعید کریمی سرپرست دانشگاه شهرکرد، حجت الاسلام دکتر سعیدصفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، جمعی از معاونان ، مدیران و اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه همراه با خانواده های آنها در دانشگاه شهرکرد برگزارشد.

دکترسعید کریمی سرپرست دانشگاه شهرکرد در این آیین ضمن تبریک و تهنیت هفته دولت و روز کارمند و معذرت خواهی از دیر برگزار شدن این مراسم در سخنانی گفت: چهارم شهریور به حق روز کارمند نامیده شد تا روزی باشد برای تجلیل و قدرانی از این قشر زحمتکش و تلاشگر، انسان های شایسته ای که هدف شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. بی شک بخش زیادی از توسعه، بالندگی، رشد و موفقیت دانشگاه که هدفش تربیت نیروهای شایسته برای کشور است، مرهون کارمندان مسئول و وظیفه شناسی است که با بهره گیری از تخصص، تعهد، مهارت، احترام و تکریم ارباب رجوع به خصوص دانشجویان و اساتید، برای پیشرفت دانشگاه اهتمام می ورزند تا در کنار استادان و دانشجویان، این مجموعه را در رسیدن به اهداف عالی نظام یاری نمایند.

اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی کارکنان عزیز دانشگاه  شهرکرد وآرزوی سلامت و سعادت برای آنها، بر تلاش مسئولان دانشگاه در قدردانی از زحمات کارمندان و حفظ حقوق ایشان تأکید می‌نمایم  و اطمینان دارم کارمندان این بازوان توانای دانشگاه، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسوولیتهای قانونی، حفظ حقوق مردم، پیشرفت دانشگاه و جامعه علمی به کارگرفته و وجدان کاری، عدالت، صداقت، امانت داری، راز داری و خدمت را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده و ارزشهای دینی، انسانی، اجتماعی و قوانین، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های دانشگاه رعایت  بنمایند.

دکتر سعید کریمی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تجلیل از بازنشستگان دانشگاه از آنها به خاطر صرف یک عمر همراه با تلاش و جدیت  در راه علم و دانشگاه تقدیر به عمل آورد.

سرپرست دانشگاه شهرکرد در ادامه تمامی کارمندان دانشگاه را از لحاظ اخلاقی و شغلی نمونه و قابل تقدیر دانست و دلیل انتخاب 12 نفر را به عنوان کارمند نمونه، تبعیت از ضوابط و محدودیت های موجود دانست.

حجت الاسلام دکتر سعیدصفی نیز در این آیین تجلیل ضمن تبریک روز کارمند گفت: کسی که برای تامین مخارج خانواده‏اش تلاش می کند مصداق کالمجاهد فی سبیل الله است  و مانند کسی است که در راه خدا جهاد می کند و جهاد در راه خدا فقط جهاد در جنگ و جبهه حق نیست. اگر انسانی خداباور و توحید محور باشد تمام حرکاتش در راه خدا است و مجاهد فی سبیل الله فقط معامله اش با خدا است و اگر با خدا معامله کنیم دیگر باختی وجود  ندارد و معامله به طور کامل برد برد است.

 مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در ادامه تلاش و خدمت دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد را تلاش در راه خدا دانست و  افزود: ما در دانشگاه شهرکرد سرمایه های ارزشمندی داریم و قدر آن را نیز می دانیم و نمونه آن برگزاری آیین تجلیل از کارمندان است که همه ساله جهت تجلیل از کارمندان برگزار می شود.

گفتنی است، در پایان این مراسم از 12 نفرازکارمندان به عنوان کارمند نمونه تقدیر شد و از چند تن از کارمندان که در سال جاری باز نشسته شدند تجلیل به عمل آمد، همچنین در ادامه این ویژه برنامه از دانش آموزان ممتاز فرزند کارکنان و اساتید در سال تحصیلی 96-97با اهدا لوح تقدیر شد.

 

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است