انتصاب رییس دانشکده علوم پایه دانشگاه شهرکرد

٣٠ شهریور ١٤٠١ ساعت ١٤:١٦    کد: ٤٩٦١   
تعداد بازدید:    ٩٣٥    به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد روز چهارشنبه 30 شهریورماه ۱۴۰۱ دکتر یاسر پیرعلی رییس دانشگاه شهرکرد طی حکمی دکتر محمد مردانی کرانی، عضو هیات علمی دانشکده علوم پایه را به عنوان" رییس دانشکده علوم پایه " منصوب کرد.

دراین حکم دکتر پیرعلی خطاب به دکتر مردانی آورده است:

با عنایت به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ و با حفظ وظایف آموزشی به سمت «رئیس دانشکده علوم پایه» منصوب می‌شوید.

 تلاش در جهت ارتقای جایگاه علوم پایه در دانشگاه، پیشبرد همه جانبه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشکده،  تقویت وگسترش کارکردهای هویتی و فرهنگی به موازات فعالیتهای آموزشی، تعامل سازنده با اعضای محترم هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان، گسترش روابط صمیمانه و قانونمند با سایر واحدهای دانشگاه،  حضور فعال و نظارت مستمر بر فعالیتهای دانشکده ، ارائه پیشنهادها و راهکارهای کارشناسی برای پیشبرد امور جاری با بهره گیری از همفکری و مشورت صاحب نظران و پیشکسوتان آن دانشکده، از جمله مواردی است که رعایت آنها ضامن موفقیت شما و حرکت در مسیر تحقق دانشگاه تراز انقلاب و تمدن نوین اسلامی - ایرانی  با تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب خواهد بود.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )  موفق و مؤید باشید. 

دکتر پیرعلی در نامه ای جداگانه از خدمات صادقانه و بی‌شائبه و اخلاق مدارانه دکتر حشمت اله صمیمی در زمان تصدی «ریاست دانشکده علوم پایه » تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 


شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
03832324401 تا 03832324407
8818634141