نشست مشترک معاونت فرهنگی واجتماعی ومعاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شهرکرد با دبیران انجمن های علمی

٠٢ آذر ١٤٠١ ساعت ١٦:١٤    کد: ٥٠٦٦   
تعداد بازدید:    ٣٠٣    به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، روز دوشنبه 30 آبان ماه 1401، نشست مشترک معاونت فرهنگی واجتماعی ومعاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شهرکرد با دبیران انجمن های علمی، به منظور تقویت کارکردهای انجمن های علمی در کارآفرینی دانش بنیان و کمک به حرکت فعالیت های انجمن های علمی دانشجویان به سمت ایجاد اشتغال و کارآفرینی با حضور دکتر احمد کیوانی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، دکتر عزیزالله مولوی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، مدیران پژوهشی و فرهنگی دانشگاه و جمعی از دبیران جدید انجمن های علمی دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

دکتر احمد کیوانی دراین نشست به ارائه گزارشی از مهمترین اقدامات معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه در راستای کارآفرینی وبستر سازی اشتغال فارغ التحصیلان رشته های مختلف پرداخت و گفت: آینده شغلی دانشجویان از مهمترین دغدغه های حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه است که با همه توان برای تحقق آن تلاش می کنیم و در همین راستا تفاهم نامه های زیادی با بخش های مختلف اقتصادی وصنعتی امضا شده و در حال اجراست.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه افزود: از ایده ها و پیشنهادات دانشجویان در جهت کارآفرینی و اشتغال استقبال می کنیم و تلاش می کنیم از ظرفیت انجمن های علمی به خوبی بهره مند شویم.

دکتر عزیزالله مولوی نیز در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه جهت گیری کلان طرح های انجمن های علمی، باید با محوریت ارتباط با صنعت وصاحبان حرفه های مختلف باشد، گفت: فرهنگ سازی در خصوص مسائل مهم جامعه و توجه به وضعیت تحصیلی دانشجویان از وظایف مهمی است که در سطح مدیریتی باید مورد توجه قرار گیرد، اما ضروریست با توجه به حرکت دانشگاه به سمت دانشگاه نسل چهارم، به مهارت افزایی و کارآفرینی بیش از پیش توجه شود.

دکتر تقی جاودانی، مدیر امور فناوری دانشگاه شهرکرد، طرح های مختلف اداره فناوری حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه، در جهت توانمند سازی دانشجویان برای حضور در مشاغل را ارائه کرد و افزود: از مهمترین گام های برداشته شده در این راه، ایجاد مدرسه کار آفرینی است.

دکتر مهدی قاسمی، مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی و دکتر سیدحسن نوربخش، مدیر دفتر ارتباط با صنعت و جامعه نیز به ارائه  گزارشی از فعالیت ها و عملکرد خود پرداختند.

در این نشست دبیران انجمن های علمی به بیان نظرات، پیشنهادات و دغدغه های خود در راستای تقویت کارائی و ارتقاء بهره وری انجمن های علمی پرداختند و از مسئولان دانشگاهی درخواست همراهی و رفع مشکلات را داشتند.


شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱