نشست هماهنگی و هم اندیشی برگزاری نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۲ در دانشگاه شهرکرد

٢٢ دی ١٤٠١ ساعت ٩:٣١    کد: ٥١٤٧   
تعداد بازدید:    ١٠٧٦     نشست هماهنگی و هم اندیشی برگزاری نوبت اول آزمون سراسری۱۴۰۲، با حضور دکتر یاسر پیرعلی،رییس دانشگاه شهرکرد و نماینده وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری و رییس نمایندگان تام الاختیار استان چهارمحال و بختیاری، جواد حیدری، مسئول حفاظت آزمون استان چهارمحال و بختیاری و نمایندگان تام الاختیار و مسئولین حفاظت شهرستان‌ها روز چهارشنبه 1401/10/21 در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

 دکتر یاسر پیرعلی، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا(س) گفت: 17 هزار و 688 نفر از داوطلبان نوبت اول آزمون سراسری، در استان چهارمحال و بختیاری هستند و در ۹ شهر شهرکرد، بروجن، فارسان، کوهرنگ، کیار، خانمیرزا، اردل، لردگان و بن، آزمون برگزار می شود.

نماینده وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ورییس نمایندگان  تام الاختیار استان چهارمحال و بختیاری با تاکید بر همت مضاعف عوامل اجرایی در برگزاری آزمون‌ ادامه داد: اعتماد سازی و جلب اعتماد مردم به دولت و حاکمیت با برگزاری شایسته آزمون امکان پذیر است و آزمون باید با دقت و سلامت کامل برگزار شود.

دکتر یاسر پیرعلی افزود: برگزاری این آزمون ها هم از بعد برگزاری صحیح آزمون ها و هم از لحاظ اخلاقی و امانت داری برای ما اهمیت بسیاری دارد.

نماینده وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ورییس نمایندگان  تام الاختیار استان چهارمحال و بختیاری، تبیین حرکت دانش بنیان سازمان سنجش در برگزاری کنکورهای آتی، رفع مشکلات احتمالی حوزه های شهرستانی و مخازن اصلی و فرعی آزمون را از موارد مهم در برگزاری آزمون خواند.   

جواد حیدری نیز در این نشست آخرین تغییرات اجرائی در آزمون سال ۱۴۰۲ و دستورالعمل های حفاظتی را به اطلاع حاضرین در جلسه رساند.

در پایان جلسه، نمایندگان تام الاختیار و مسئولین حفاظت آزمون، نقطه نظرات خود را در جهت برگزاری هرچه بهتر آزمون بیان کردند.  

گفتنی است بر اساس اصلاحیه ساماندهی سنجش و پذیرش دانشجو، کنکور ۱۴۰۲ در دو نوبت در سال برگزار می شود، نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ دی ماه ۱۴۰۱ که آزمون گروه‌های علوم تجربی و زبان های خارجی در روز پنج شنبه و آزمون گروه‌های علوم انسانی و علوم ریاضی و هنر در روز جمعه برگزار می شود. حدود ۹۷۹ هزار داوطلب برای شرکت در نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ در کشور ثبت نام کردند.  


شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱