تجلیل ازاعضای هسته گزینش، اعضای هیات اجرایی جذب و اعضای کار گروه بررسی صلاحیت عمومی جذب دانشگاه شهرکرد

٢٥ دی ١٤٠١ ساعت ٩:٢٠    کد: ٥١٥٠   
تعداد بازدید:    ٦٧٩٥    به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد روز یکشنبه 25 دی ماه  1401 ، از اعضای هسته گزینش کارکنان، اعضای هیات اجرایی جذب و اعضای کار گروه بررسی صلاحیت عمومی جذب دانشگاه شهرکرد با حضور دکتر یاسر پیرعلی رییس دانشگاه شهرکرد، حجت الاسلام سعید صفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، دکتر محمد ربیعی رییس کار گروه بررسی صلاحیت عمومی جذب دانشگاه، مرتضی طاهری مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه، علیرضا حیدری مسئول دبیرخانه جذب دانشگاه و جمعی از معاونان و مدیران دانشگاه شهرکرد، تجلیل شد.

دکتر یاسر پیرعلی در این مراسم ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن و قدردانی از اعضای جذب و اعضای گزینش کارکنان دانشگاه گفت: کار گزینش بسیار سخت و حساس است و اگر در این مسیر تخطی شود، ممکن است حقوق افراد خدشه دار شود.

رییس دانشگاه شهرکرد با اشاره به وظیفه و جایگاه حساس هسته گزینش گفت: انجام این مهم، نیازمند عنایت الهی و داشتن توان و روحیه جهادی می باشد.

دکتر یاسر پیرعلی با بیان اهمیت انجام صلاحیت عمومی در جذب اعضای هیات علمی افزود: در گزینش اساتید و اعضای هیات علمی، رویه ای را در پیش گرفته‌ایم که افراد غیر علمی جای افراد علمی را نگیرد.

رییس دانشگاه شهرکرد همچنین به بازنشستگی کارکنان و نیروهای انتظامات اشاره کرد و گفت: باید نیروهای تازه نفس، با انگیزه، باوجدان و دارای روحیه جهادی جایگزین گردد.

دکتر یاسر پیرعلی خاطرنشان کرد که اعضای هیات علمی باید از نیروهای توانمند، دلسوز و کسانیکه قدرت تولید ثروت از علم و حرکت به سوی فناوری را داشته باشند، جذب کرد.

رییس دانشگاه شهرکرد در پایان، صدور احکام اعضای هیات  تخلفات اداری کارکنان ، اعضای هیات  انتظامی هیات علمی، اعضای هیات اجرایی جذب و اعضای کار گروه بررسی صلاحیت عمومی جذب دانشگاه شهرکرد که مجدانه در راه تحقق قانون تلاش می کنند را ضروری دانست.

حجت السلام سعید صفی نیز به بیان احادیثی از امیرالمومنین(ع) در خصوص گزینش اشاره کرد و گفت: ما در جامعه دینی و علوی زندگی می‌کنیم و باید دستورات اهل بیت(ع) را در زندگی شخصی و اجتماعی سرلوحه خود قرار دهیم.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) کار در ادارات را کار تشکیلاتی عنوان کرد و گفت: اگر یک نفر کار خود را به درستی انجام ندهد، کل امور جامعه را مختل خواهد کرد.

حجت السلام سعید صفی  در ادامه، متولیان امر گزینش را افرادی صالح، متعهد، صاحب اخلاق کریمه و آشنا به مسائل روز و انقلاب و حرکت در مسیر قانون مداری، به دور از سلیقه شخصی و متعهد به بیت المال و حق الناس خواند.

دکتر کارگر، جذب افراد متخصص و متعهد را بسیار مهم خواند و گفت: با توجه به اختیارات قانونی که بر عهده گزینش است وظیفه گزینش در جذب نیروها بسیار سنگین و دشوار خواهد بود،  ان شاالله بتوانند با سربلندی و افتخار از این مسئولیت بیرون بیایند.

 مرتضی طاهری نیز ضمن ارائه  گزارشی از عملکرد گزینش دانشگاه شهرکرد گفت: هسته گزینش دانشگاه شهرکرد جزء 6 هسته گزینش استان است.

مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه شهرکرد در ادامه به کسب موفقیت های  این هسته از جمله: دریافت رتبه خیلی خوب در بازرسی هبات مرکزی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری از هسته گزینش کارکنان دانشگاه شهرکرد و قرار گرفتن جزء دانشگاه های مورد تشویق در خصوص سامانه کارکنان هسته گزینش دانشگاه اشاره کرد.

دکتر محمد ربیعی، ضمن بیان اهمیت جایگاه گزینش، به روزرساندن روش های گزینش جهت جذب اعضای هیات علمی و اعضای غیر هیات علمی را از موارد مهم در جذب خواند.


شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱