نشست کمیته های سومین کنگره شهدای دانشجوی استان چهارمحال و بختیاری در دانشگاه شهرکرد

٢٧ اسفند ١٤٠١ ساعت ٨:٥٥    کد: ٥٢١٦   
تعداد بازدید:    ٤٣١    به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، روز چهارشنبه 24 اسفند 1401نشست  قرارگاه دانشجویی شهید علم الهدی با موضوع برنامه ریزی برگزاری سومین کنگره شهدای دانشجوئی استان در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

دکتر عزیزالله مولوی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهرکرد در این نشست از برگزاری اردوهای راهیان نور قدردانی کرد و برگزاری هر چه بیشتر این برنامه ها را باعث تقویت بنیه معنوی و ارزشی دانشجویان دانست و افزود: دانشگاه شهرکرد تمام تلاش و نیروی خود را برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن کنگره ای در شان و مقام شهدا به کار خواهد برد.

دکتر عزیزالله  مولوی گفت:  اجرای خلاقانه با ملاحظه ویژگی های فرهنگی اجتماعی جدید و همچنین ویژگی های ذهنی و روانی جوان دهه هشتادی از مهم‌ترین دغدغه‌های مجریان این رویداد ارزشمند است که در مورد آن باید گفتگو کنیم.

واگذاری تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها و اقدامات اجرایی این کنگره به جوانان و دانشجویان به ویژه دهه هشتادی ها، استفاده حداکثری از ظرفیت هنر و ایده های ذوقی، تشکیل کمیته های چهارگانه اجرایی و مالی، رسانه، ارتباطات عمومی و تولید محتوا جشنواره ها، تکریم خانواده ها و خادمین شهدا، کمیته علمی و فرهنگی و واگذاری این کمیته ها به اعضای قرارگاه از مهمترین مباحث این نشست بود.

سومین کنگره شهدای دانشجوی استان در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.


شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱