سه شنبه ١٢ مرداد ١٤٠٠

تعداد بازدید: ١٠٢٢
 

:

برگزاری نشست هم اندیشی رییس دانشگاه شهرکرد و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختی

نشست هم اندیشی رییس دانشگاه شهرکرد و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

کد خبر: ٢٢٣٧

تاریخ انتشار: ٠٤ اردیبهشت ١٤٠٠ ساعت ١١:٢٦به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، روز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ نشست هم اندیشی دکتر سعید کریمی رییس دانشگاه شهرکرد و مهندس مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری  به منظور بررسی ظرفیت ها و پتانسیل های دانشگاه شهرکرد و استان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

دکتر سعید کریمی در این نشست ضمن خوش آمدگویی به مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با  اشاره به ظرفیت های و پیشرفتهای قابل توجه دانشگاه شهرکرد در حوزه نرم افزاری و زیرساختی گفت: بسیاری از فرآیندهای دانشگاه در حوزه های مختلف مکانیزه شده است.

رییس دانشگاه شهرکرد در بخش دیگری از سخنانش ضمن تقدیر و تشکر از مدیر و کارشناسان اداره فناوری اطلاعات دانشگاه، به بیان توانایی های علمی و پژوهشی دانشگاه شهرکرد از نظر هیات علمی مجرب و رشته های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات پرداخت و گفت: این دانشگاه نه تنها قادر است نیازمندی های خود را پوشش دهد بلکه این توانایی را دارد که  خدمات قابل ارائه خود را به سطح استان توسعه  دهد.

دکتر هادی خسروی مدیر اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه شهرکرد نیز در این نشست به معرفی اداره فناوری اطلاعات دانشگاه پرداخت.

مدیر اداره فناوری اطلاعات دانشگاه  شهرکرد، در ادامه به معرفی نرم افزارها و زیرساخت های مورد استفاده در دانشگاه پرداخت و گفت: تمامی خدمات دانشگاه در سه بخش: سامانه  سس (آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و فرهنگی)، سامانه رزرو و زمانبندی منابع (آزمایشگاه مرکزی، رفاهی، سامانه خدمات، امتحان آنلاین، سامانه امور مهارتی) و سامانه های اداری مالی (اتوماسیون اداری، حسابداری، و مالی) قراردارند.

دکتر هادی خسروی در پایان سخنانش از مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با توجه به شرایط ویژه دانشگاه و لزوم برقراری اینترنت پایدار جهت آموزش های الکترونیک درخواست مساعدت لازم جهت اتصال دانشگاه به فیبر تاریک زیر ساخت را نمود.

مهندس مرتضی بلالی نیز در این نشست ضمن برشمردن توانایی های استان در حوزه فناوری اطلاعات، جهت اتصال دانشگاه به فیبر زیرساخت قول مساعد داد و گفت: برای تامین اینترنت پایدارتر برای دانشگاه با شرکت مخابرات و زیرساخت دوباره گفتگو خواهد کرد.

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است