یکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩

تعداد بازدید: ٧٢
 

:

برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری هفته پژوهش و فناوری در استان

اولین جلسه شورای سیاستگذاری ستاد هفته پژوهش و فناوری استان روز شنبه مورخ ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۹ در محل سالن شهید مردانی استانداری با حضور اعضا برگزار گردید.

کد خبر: ٢٢٢٠

تاریخ انتشار: ٢٥ آبان ١٣٩٩ ساعت ١١:٣٣در این جلسه آقای دکتر کریمی رییس محترم دانشگاه شهرکرد و جانشین رییس ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری با اشاره به اهمیت پژوهش و فناوری در توسعه استان خواستار مشارکت همه جانبه اعضای شورای سیاستگذاری از جمله سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در پیشبرد برنامه ها و اهداف هفته پژوهش و فناوری شدند. سپس آقای دکتر مبینی معاون محترم پژوهش و فناوری دانشگاه شهرکرد و دبیر ستاد استانی، دستورالعمل اجرایی هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۹ ابلاغی توسط معاون محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به استانداران محترم سراسر کشور را تبیین نمودند. در ادامه دبیران محترم جشنواره دانش آموزی و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار و سایر اعضا محترم نقطه نظرات و دیدگاه های خود را مطرح نمودند و جمع بندی موارد در این قسمت توسط سرکار خانم محمدیان معاون محترم توسعه مدیریت و منابع استاندار به شرح ذیل انجام پذیرفت:

  • تاکید بر نقش آفرینی همه دستگاه های اجرایی استان در تعامل مناسب و اخلاق مدارانه با رییس و دبیران محترم ستاد استانی به منظور دستیابی به تمامی اهداف هفته پژوهش و فناوری استان
  • تاکید بر تهیه بانک اطلاعاتی از پژوهشگران و فناوران استان
کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است