تعداد بازدید: ٢٨١٠٥
 

اطلاعیه شماره 2 ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی 1401

کد اطلاعیه: ٧٤٥٨
تاریخ انتشار: ١٥ شهریور ١٤٠١ ساعت ٩:٢٦
 
 
دانشجوی گرامی، فرآیند ثبت نام شما در دانشگاه شهرکرد در دو مرحله ثبت نام اینترنتی (بصورت غیرحضوری) و تحويل مدارک (بصورت حضوري )انجام خواهد شد. لازم به ذكراست كه فعلا ثبت نام اينترنتي در حال انجام مي‌باشد و زمان و روند مرحله دوم ثبت نام كه همان تحويل مدارك به صورت حضوري است در اطلاعيه‌بعدي اعلام خواهد شد.
 
ثبت نام اینترنتی(مرحله اول ثبت نام):
این نوع ثبت نام از روزسه شنبه مورخ 1401/06/15 از ساعت 8 صبح از طریق سایت دانشگاه شهرکرد به آدرس www.sku.ac.ir آغاز می‌گردد و تا پایان روز جمعه مورخ 1401/06/18 ادامه خواهد داشت. لازم است برای ثبت نام اینترنتی، قبلاً، اسکن مدارک مورد نیاز به شرح ذيل تهیه شده باشند.
 
مدارک لازم:
1- اسكن تصوير شناسنامه از تمام صفحات آن
2- اسكن تصوير پشت و روي كارت ملي
3- اسكن مدرك كارشناسي (داوطلباني كه داراي مدرك كارداني مي باشند اسكن مدرك كارداني نيز نياز مي باشد)
4- اسكن مدرك كارشناسي ارشد ناپيوسته و يا دكتري حرفه اي دامپزشكي(فارغ التحصيل حداكثر تا 1401/06/31)
پذيرفته شدگاني كه به دلايلي قادر به ارائه مدرك كارشناسي ارشد يا دكتري حرفه اي دامپزشكي نمي­باشند لازم است گواهي تاييد شده توسط دانشگاه محل اخذ مدرك با محتواي فرم معدل مندرج در اطلاعيه سازمان سنجش را به جاي مدرك كارشناسي ارشد و يا دكتري حرفه اي دامپزشكي اسكن نمايند. این فرم را میتوانید از این لینک دریافت نمائید. 
5- اسكن موافقت كتبي و بدون قيد شرط براي فارغ التحصيلان رشته هاي دبيري از اداره آموزش و پرورش محل تعهد و خدمت و همچنين براي ساير كارمندان دولت
6- زمان و روند ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون مقطع دكتري تخصصي 1401 متعاقباً اعلام خواهد شد.
7- اسكن تصوير مدرك نظام وظيفه (براي برادران)
⦁ اسكن كارت پايان خدمت يا كارت معافيت
دانشجوياني كه از معافيت تحصيلي دانشجويي استفاده مي كنند لازم است قبل از ثبت نام با پرينت كارنامه قبولي به يكي از دفاتر پليس 10+ نزديك محل سكونت خود مراجعه  و جهت اخذ معافيت تحصيلي ثبت نام نمايند و رسيد اوليه ثبت نام معافيت تحصيلي اخذ شده از دفاتر پليس 10+ كه در آن جمله (تاييد اوليه شرايط مشمول) قيد شده باشد را اسكن نمايند.   
جهت پاسخگويي به سوالات خود در خصوص نظام وظيفه با شماره تلفن ۰۳۸۳۲۳۲۱۶۴۵ تماس حاصل نمایید.
ثبت نام اینترنتی: شامل مراحل زیر است:
1- دریافت شناسه کاربری و رمز عبور از طریق لینک 
http://sess.sku.ac.ir/sess/Script/spcLogin.aspx
2 ورود به سامانه sess (سامانه آموزشی دانشگاه شهرکرد) از طریق لینکhttps://sess.sku.ac.ir/  http://sess.sku.ac.irو درج شناسه کاربری وکلمه عبور و تایید آن.
3 تکمیل صفحه اطلاعات پایه، لازم به ذکر است که در انتهاي اين صفحه دریافت و درج کد رهگیری از سامانه استعلام مدارک تحصیلی قبلی با ورود به لینک https://estelam.msrt.ir ضروری است.
4 تکمیل تک تک فرم های ثبت نام و تایید آن­ها: 
 پس از تکمیل هر فرم و انتخاب گزینه "ذخیره و ارسال" وارد فرم بعدی خواهید شد. بدیهی است که تکمیل هر یک از فرم ها اجباری بوده و در صورت عدم تکمیل آن امکان ورود به فرم های بعدی وجود ندارد.آخرین فرم از این مرحله، فرم ارسال مدارک است که لازم است اسکن مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایید. پس از انتخاب گزينه "ذخيره و ارسال" فرم از دسترس شما خارج خواهد شد و امکان تغییر در آن را نخواهید داشت. بنابراین در تکمیل فرم ها دقت لازم را به عمل آورید. تمام وضعیت ها به جز فرم "تایید کارشناسان" باید کامل شده باشد. بعد از تكميل فرم ارسال مدارك وارد فرم تایید کارشناسان شده و تنها گزینه "ذخیره و ارسال" را انتخاب تا وضعیت فرم به صورت "ارجاع" مشاهده شود. بعد از این مرحله منتظر باشید تا فرم "تایید کارشناسان" از شکل ارجاع به وضعیت کامل درآید. سپس می‌توانید پس از انتخاب واحد، درس های خود را مشاهده و با کلیک روی هر کدام وارد کلاس شوید. انتخاب واحد نیمسال اول پس ازتایید صحت مدارک و اتمام مرحله دوم ثبت نام، انجام خواهد شد. (زمان شروع كلاس‌ها متعاقباً اعلام خواهد شد).
 
 
 
 
تذکرات مهم:
- اختصاص شماره دانشجویی به منزله پذیرش قطعی شما در دانشگاه نیست. پذیرش قطعی پس از تحويل اصل مدارک(که متعاقباً در اطلاعیه بعدی اعلام می شود) و تایید صحت مدارک و اتمام مرحله دوم ثبت نام خواهد بود. 
- چنانچه مدارک بارگذاری شده با اصل مدارک تحويل داده شده با هم تطابق نداشته باشد پذیرش شما کان لم یکن تلقی می شود. بنابراین در انجام مراحل ثبت نام دقت کامل به عمل آید. 
- پيگيري وصول تاييديه تحصيلي مدرك مقاطع قبلي تا قبل از شروع نيمسال دوم سال تحصيلي 1401 برعهده دانشجواست درصورت عدم وصول تاييديه تحصيلي، مجاز به انتخاب واحد نيمسال دوم نخواهید بود.
- دانشجویان دوره روزانه در حال تحصیل دوره روزانه در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته در صورت شرکت در آزمون دكتري سال 1401 و در صورت داشتن سایر شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه شماره 1 راهنمای شرکت در آزمون(نداشتن مشكل نظام وظيفه براي برادران) می بایست تا پایان مهلت مقرر ثبت نام آزمون دكتري سال 1401، (تاریخ 1400/09/09) از تحصیل انصراف قطعی حاصل می نمودند. این داوطلبان لازم است در زمان ثبت نام حضوری فرم انصراف قطعي از دانشگاه قبلی را به این دانشگاه ارائه نمايند. بدیهی است در صورت عدم انصراف قطعی از تحصیل دانشجویان پذیرفته شده در زمان مقرر و قبولی در آزمون دكتري سال 1401، قبولی آنان در آزمون لغو و هیچ گونه اقدامی نسبت به ثبت نام آنان امکان پذیر نمی باشد.
دانشجويان در حال تحصيل دوره هاي غير روزانه(شهريه پرداز) از قبيل شبانه، مجازي و پرديس خودگردان دانشگاه ها، دانشگاه پيام نور، دانشگاه آزاد اسلامي و دانشگاه و مؤسسات آموزش عالي غير انتفاعي و غير دولتي در مقطع دكتري(مشروط به نداشتن مشكل نظام وظيفه براي برداران) مي بايست در زمان ثبت نام حضوري فرم انصراف قطعي از دانشگاه قبلي را به اين دانشگاه ارائه نمايند.
در صورت وجود هرگونه مشكل در فرآيند ثبت نام مي­توانيد با كارشناسان مربوطه:03832324629-03832321623 و (8- 032324401  داخلي 2294) تماس حاصل نماييد.
شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱