تعداد بازدید: ١٠١٠٦
 
معاونت آموزشی

اطلاعیه شماره 3 ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی 1401

کد اطلاعیه: ٧٤٦١
تاریخ انتشار: ٢٢ شهریور ١٤٠١ ساعت ١٥:٤٣
ثبت نام حضوري (مرحله دوم ثبت نام):
ثبت نام حضوري از روز دو شنبه مورخ 1401/06/28 از ساعت 8/30 در مكان سالن امتحانات دانشكده كشاورزي دانشگاه شهرکرد آغاز می‌گردد و تا پایان روز چهارشنبه مورخ 1401/06/30 طبق جدول زمانبندي زير ادامه خواهد داشت. 
 

رشته

تاريخ

رشته هاي فني و مهندسي

دوشنبه 1401/06/28

رشته هاي علوم پايه و ادبيات و علوم انساني و علوم رياضي

سه شنبه 1401/06/29

رشته كشاورزي ، منابع طبيعي و دامپزشكي

چهارشنبه 1401/06/30

​​
برای ثبت نام حضوري ارائه اصل كليه مدارک مورد نیاز به شرح ذيل لازم مي باشد:​
1- اصل شناسنامه
2-اصل كارت ملي
3- اصل مدرك كارشناسي (داوطلباني كه داراي مدرك كارداني مي باشند اصل مدرك كارداني نيز نياز مي باشد)
4- اصل  مدرك كارشناسي ارشد ناپيوسته و يا دكتري حرفه اي دامپزشكي (فارغ التحصيل حداكثر تا 1401/06/31)
پذيرفته شدگاني كه به دلايلي قادر به ارائه مدرك كارشناسي ارشد يا دكتري حرفه اي دامپزشكي نمي­باشند لازم است اصل گواهي تاييد شده توسط دانشگاه محل اخذ مدرك با محتواي فرم معدل مندرج در اطلاعيه سازمان سنجش را به جاي مدرك كارشناسي ارشد و يا دكتري حرفه اي دامپزشكي ارائه نمايند.
5- اصل موافقت كتبي و بدون قيد و شرط براي فارغ التحصيلان رشته هاي دبيري از اداره آموزش و پرورش محل تعهد و خدمت و همچنين براي ساير كارمندان دولت
6- اصل و کپی مدرك نظام وظيفه (براي برادران) 
⦁ اسكن كارت پايان خدمت يا كارت معافيت
دانشجوياني كه از معافيت تحصيلي دانشجويي استفاده مي كنند لازم است رسيد اوليه ثبت نام معافيت تحصيلي اخذ شده از دفاتر پليس 10+ كه در آن جمله (تاييد اوليه شرايط مشمول) قيد شده باشد را ارائه نمايند. 
⦁ جهت پاسخگويي به سوالات خود در خصوص نظام وظيفه با شماره تلفن ۰۳۸۳۲۳۲۱۶۴۵ تماس حاصل نمایید.
7- سه قطعه عكس 4*3 تمام رخ تهيه شده در سال جاري
8-زمان و روند ثبت نام پذيرفته شدگان بدون آزمون مقطع دكتري تخصصي 1401 متعاقباً اعلام خواهد شد.
9- در صورت نياز به اصل مدارك كارشناسي و كاشناسي ارشد، تا پیش از ثبت نام حضوري نسبت به تهیه كپي برابر با اصل مدارك خود اقدام نمائيد و اصل مدارك را در روز ثبت نام تحويل داده و كپي مدارك را نزد خود نگه داريد.
 
تذکرات مهم:
-  در روز ثبت نام داشتن ماسک الزامی است. از ورود افرادی که بدون ماسک مراجعه نمایند، خودداری می شود.
- به دلیل پرهیز از ازدحام در محل ثبت نام، از آوردن همراه خودداری نمائید. 
- پيگيري وصول تاييديه تحصيلي مدرك مقاطع قبلي تا قبل از شروع نيمسال دوم سال تحصيلي 1401 برعهده دانشجواست. درصورت عدم وصول تاييديه تحصيلي، مجاز به انتخاب واحد نيمسال دوم نخواهید بود.
- فارغ التحصیلی دانشجویان سال آخر تا تاریخ 1401/6/31 الزامی می باشد. در غیر این صورت قبولی این داوطلبان کان لم یکن تلقی می شود.​
-  دانشجویان دوره روزانه در حال تحصیل دوره روزانه در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته در صورت شرکت در آزمون دكتري سال 1401 و در صورت داشتن سایر شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه شماره 1 راهنمای شرکت در آزمون (نداشتن مشكل نظام وظيفه براي برادران) می بایست تا پایان مهلت مقرر ثبت نام آزمون دكتري سال 1401، (تاریخ 1400/09/09) از تحصیل انصراف قطعی حاصل می نمودند. بدیهی است در صورت عدم انصراف قطعی از تحصیل دانشجویان پذیرفته شده در زمان مقرر و قبولی در آزمون دكتري سال 1401، قبولی آنان در آزمون لغو و هیچ گونه اقدامی نسبت به ثبت نام آنان امکان پذیر نمی باشد. این داوطلبان مي بايست در ر زمان ثبت نام حضوري فرم انصراف قطعي از دانشگاه قبلي را به اين دانشگاه ارائه نمايند.​​
دانشجويان در حال تحصيل دوره هاي غير روزانه(شهريه پرداز) از قبيل شبانه، مجازي و پرديس خودگردان دانشگاه ها، دانشگاه پيام نور، دانشگاه آزاد اسلامي و دانشگاه و مؤسسات آموزش عالي غير انتفاعي و غير دولتي در مقطع دكتري(مشروط به نداشتن مشكل نظام وظيفه براي برداران) مي بايست در زمان ثبت نام حضوري فرم انصراف قطعي از دانشگاه قبلي را به اين دانشگاه ارائه نمايند.
در صورت وجود هرگونه مشكل در فرآيند ثبت نام مي­توانيد با كارشناسان مربوطه:03832324629-03832321623 و (8- 032324401  داخلي 2294) تماس حاصل نماييد.
شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱